Producenci

Kosmetyki do inhalacji

 

 

 

Czytaj więcej

 

 

W Połczynie-Zdroju czerpiemy z tego, co daje nam natura. Niewiele osób wie, że pod ziemią kryją się ogromne źródła wód bogatych w wiele wartości i składników mineralnych, które możemy wykorzystać. Wymienić tutaj możemy chociażby sód, wapń, magnez, jod, brom, chlorki i siarczany. To cenne pierwiastki i związki chemiczne, które zamknęliśmy w butelkach o różnej pojemności. Właśnie tak powstały nasze kosmetyki do inhalacji.

W asortymencie naszego sklepu internetowego znajdziesz produkty takie jak:

  • solanka Połczyńska, która wydobywana jest ze złóż na głębokości 1200 metrów pod powierzchnią ziemi;
  • mgiełka solankowa jodowo-bromowa, która pochodzi z Dębowca ze złoża na głębokości ponad 500 metrów.

Nie są one przeznaczona do picia. Tego typu kosmetyki przeznaczone są do inhalacji, nebulizacji zatok, gardła, krtani, tchawicy, oskrzeli i płuc, a także do płukania gardła oraz ust. Nawilżają, wygładzają i wspomagają regenerację. Solanki nie powinny być rozcieńczane. Mogą być stosowane kilka razy dziennie. Produkty tego typu, znane jako solanki jodowo-bromowe, to specyficzne wody, które zawierają różnorodne mikro i makroelementy. W 1 litrze kosmetyków do inhalacji znajdują się elementy takie jak jod (140 mg), brom (160 mg), wapń (1230 mg) i magnez (629 mg). Pozyskiwane są z głębokości ponad 500 metrów, co gwarantuje ich czystość biologiczną i naturalne pochodzenie.

Metody użycia kosmetyków do inhalacji

Do metod użycia solanek należą wziewy oraz kąpiele. Kosmetyki do inhalacji mogą być stosowane po rozcieńczeniu z wodą, używając nebulizatora lub inhalatora. Kąpiele przygotowuje się natomiast poprzez dodanie od 1 do 1,5 litra solanki do wanny z wodą, w temperaturze 35-36°C. Kuracje powinno się wykonywać od 10 do maksymalnie 20 minut. Nie należy przekraczać zalecanych dawek lub stosować niezgodnie z przeznaczeniem określonym przez producenta lub specjalistę. Dodatkowo zawsze przed zastosowaniem solanki jodowo-bromowej trzeba skonsultować się z lekarzem, żeby zyskać pewność czy używanie preparatów jest odpowiednie dla konkretnej osoby.

Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl