Producenci

Kosmetyki z borowiną

Chcemy, aby w naszym sklepie internetowym każdy mógł znaleźć coś dla siebie. Z tego powodu przygotowaliśmy kompleksową ofertę dla osób niezależnie od ich wieku czy płci. W naszym sklepie internetowym znajduje się borowina. Plastry zawierają wiele składników aktywnych pochodzenia naturalnego, które mogą mieć pozytywny wpływ na konkretne schorzenia. Plastry z borowiną łączą w sobie między innymi elementy, takie jak:

  • bituminy,
  • kwasy huminowe,
  • enzymy,
  • aminokwasy,
  • estrogeny.

Każdy ze składników wykazuje pozytywne oddziaływanie na organizm. Z reguły wykorzystuje się podczas stanów zapalnych w mięśniach, a także na zwyrodnienia stawów czy kości.

Plastry borowinowe dla każdego

Nawilżające plastry borowinowe przygotowane są w opakowaniach, w których znajdują się różne ilości produktu. Często wykorzystuje się jako środek kosmetyczny, którego zadaniem jest poprawa cery i jakości skóry. Borowina dostępna jest w naszej ofercie w wielu przystępnych formach. Wszystko powstaje z myślą o potrzebach i wymaganiach naszych klientów. Dostępne są między innymi plastry, żele pod prysznic, maseczki do ciała, peelingi, a także emulsje. Sam zdecyduj która z powyższych form najbardziej odpowiada Twoim preferencjom.

Naturalność i ekologiczność

Prócz wysokiej jakości produktów, liczy się dla nas również ich naturalność oraz ekologiczność. Stawiamy wyłącznie na sprawdzone rozwiązania, które produkowane są w sposób niezagrażający środowisku. Wykorzystuje się w tym celu metody oraz urządzenia, które posiadają charakterystycznie niską zużywalność energii. Ponadto do absolutnego minimum redukowana jest potencjalna ilość odpadów, które mogłyby powstawać w procesie produkcji każdego z naturalnych kosmetyków.

Plastry to coś więcej niż tylko kosmetyk. Dzięki swojemu szerokiemu zakresowi zastosowania oraz wielu korzystnym dla organizmu właściwościom, jest często wykorzystywany w wielu miejscach na świecie. Przed zastosowaniem należy jednak zapoznać się z przeciwwskazaniami dotyczącymi substancji oraz plastrów i innych produktów, które w swoim składzie zawierają borowinę.

Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl