Producenci

Solanka

W tej kategorii naszego sklepu internetowego znajdziesz różnego rodzaju produkty, które mogą być stosowane na wiele sposobów. Oferujemy solanki takie jak Ustrońska, Połczyńska i Ciechocińska oraz emulsjożele i mgiełki. Wiele z nich wydobywana jest z głębokości sięgającej 1700 metrów. Występują w zarówno małych (od 200 do 250 mililitrów), jak i bardzo dużych opakowaniach (od 900 mililitrów do nawet 2 litrów). Dzięki temu każdy z naszych Klientów bez problemu dobierze najlepszą opcję, która będzie dopasowana do jego potrzeb i oczekiwań.

Niemal każda solanka dostępna w naszym sklepie może być stosowana do kąpieli, inhalacji, nebulizacji, parówki oraz płukania gardła bądź przyzębia. Aby ułatwić naszym Klientom korzystanie z naszych produktów, wszystkie zostały opatrzone dokładnymi opisami oraz instrukcjami na opakowaniach. Na etykietach znajdziesz więc wszystkie informacje dotyczące ilości, jakiej powinieneś użyć na przykład w kąpieli. W razie jakichkolwiek pytań skontaktuj się z naszym sklepem.

W ofercie sklepu internetowego znajdują się różne rodzaje produktów. Dostępne są również solanki pochodzące z różnych źródeł. Prezentowane artykuły można zakupić w wielu różnych opakowanych, na przykład 12 x 1,0 l lub 6 x 1,0 l, pojedyncze sztuki o pojemności 2 l, a także mniejszych, około 950 ml. Ponadto w asortymencie znajdują się wyroby z dodatkami eterycznymi, takimi jak eukaliptus australijski, lawenda francuska, pomarańcza hiszpańska czy sosna syberyjska.

Zastosowanie i użytkowanie solanek

Wśród produktów termalnych wyróżnić można artykuły takie jak solanka termalna jodowo-bromowa od marki Dr Ząbłocka, a także te dedykowane do kąpieli i inhalacji, jak mgiełka solankowa jodowo-bromowa. Mogą być wykorzystywane w warunkach domowych. Zastosowanie może być różnorodne - od kąpieli relaksacyjnych i aromaterapeutycznych, poprzez inhalacje, aż po płukanie gardła i ust. Przed użyciem jakiejkolwiek solanki zalecane jest jednak skonsultowanie się z lekarzem, aby zapewnić bezpieczeństwo i właściwe stosowanie produktu zgodnie z potrzebami zdrowotnymi użytkownika.

Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl