Producenci

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych Klientów, oferujemy produkty pojedyncze oraz w różnych zestawach. Bez problemu znajdziesz w naszym asortymencie wielosztuki kosmetyków naturalnych. Mogą być pakowane po 5, 6 lub 12 artykułów w zależności od rodzaju. Takie rozwiązanie sprawdzi się wszystkim osobom, które znają już jakość naszych produktów i chcą zrobić zapas, jednocześnie oszczędzając. Dlaczego? Ponieważ zakup zestawów jest tańszy niż pojedynczych przedmiotów.

Jakie kosmetyki naturalne można kupić w postaci wielosztuk?

Produkty w tej kategorii zostały wybrane na podstawie decyzji naszych Klientów. Wybraliśmy te artykuły, które są najczęściej kupowane w dużej ilości. Dlatego nasze wielosztuki obejmują kosmetyki naturalne takie jak:

  • solanka połczyńska;
  • mus borowinowy pod prysznic;
  • połczyńska i ustrońska borowina w plastrach;
  • mydło zabłockie i z połczyńską borowiną;
  • ciechocińska sól kąpielowa.

Niektóre z nich występują w różnych zapachach oraz wielkościach opakowań. Zapoznaj się z naszą ofertą i wybierz te wielosztuki kosmetyków naturalnych, które spełnią Twoje oczekiwania! Doceniamy Klientów, którzy poznali nasze produkty i z chęcią do nich wracają. Staramy się zapewniać wszystkim wysoką jakość kosmetyków naturalnych do pielęgnacji ciała. Zależy nam też, żeby artykuły odpowiadały na potrzeby nie tylko Klientów detalicznych, ale również tych hurtowych. Z tego względu zdecydowaliśmy się na wprowadzenie wielosztuk. Dzięki temu każdy może zakupić odpowiednie produkty w dogodny dla siebie sposób - za nieco niższą cenę.

Wielosztuki kosmetyków naturalnych - dostępne wielkości

Niektórzy z naszych Klientów preferują zakup bardzo dużych zestawów. Inni natomiast - mniejszych, co wynika z ich potrzeb. Dlatego w naszym asortymencie umieściliśmy różne wielkości wielosztuk kosmetyków naturalnych. Przykładowo, mydła w kostce dostępne są w pakietach po 6 sztuk, sól do kąpieli z kolei po 5, a solanka pełczyńska - po 12 butelek. W ten sposób każdy może wybrać odpowiednie zestawy dla siebie. Masz pytania? Skontaktuj się z naszym sklepem internetowym, a pracownicy chętnie rozwieją wszelkie wątpliwości!

Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl